Golf Club Stará Boleslav, Borek 83, 277 14 Borek

Top
Golf Stará Boleslav / Turnaje  / 4členné týmy bojovaly v letošním Texas Scramble
Texas Scramble 2020
25 Čvc

4členné týmy bojovaly v letošním Texas Scramble

Z přesýpacích hodin letních prázdninových dnů propadla již téměř polovina zrnek písku a my máme za sebou už druhý zábavný turnaj letošní série.

Na start se tentokrát postavily 4členné týmy, aby se utkaly v golfové hře Texas Scramble. Každý ze členů týmu má v tomto typu utkání šanci zahrát takovou ránu, jíž zbylí parťáci vyhodnotí jako nejlepší, následně si ji přivlastní a všichni poté odpalují z vybraného místa. Tento proces se opakuje po každé ráně.

Systém hry se dnes postaral o nejednu ironickou chvilku, když například všichni hráči v týmu zahráli tak špatné rány, že se jen stěží dala určit nejlepší :-), nebo když se rány hráčů v týmu rozletěly do všech stran a bylo dosti složité se následně na dálku domlouvat. Co vám budeme povídat, legrace na hřišti byla veliká.

Vítězný tým tvořil Vladimír Ondroušek, Ivanka Ondroušková, Honza Plesník a Tomáš Plesník. Na druhém místě se umístila čtveřice Alexandr Nedbálek, Pavel Kurka, Tereza Marcaníková a Jirka Marek. Poslední stupínek na bedně vítězů patří Anně Mašatové (Aničce přejeme k zítřejšímu svátku vše nejlepší), Honzovi Mašatovi, Janě Mašatové a Martinu Lučanskému.

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vytvoření skvělé nálady. Jste všichni úžasní!

 

 

Štítky příspěvku: