Golf Club Stará Boleslav, Borek 83, 277 14 Borek

Top
Golf Stará Boleslav / Turnaje  / Foursome dvojic zakončil lijavec
Fursome 18 jamek 2023
19 Čvn

Foursome dvojic zakončil lijavec

Minulou sobotu se na našem hřišti uskutečnil Foursome dvojic na 18 jamek. Máme tušení, že se ho zúčastnil i sám věhlasný Jára Cimrman.

Tradiční Foursome dvojic na 18 jamek naštěstí nezačal vraždou v salonním coupé, ovšem někteří hráči by vedro raději vyměnili za dobývání severního pólu. Leckomu přišel vhod stín švestky, protože v poledne se z Polabí stávala Afrika. České nebe bylo vymetené a leckdo už hledal za sebe záskok, ať už by byl dlouhý, široký nebo krátkozraký. V tom ale posel z Liptákova přinesl zprávu, že se blíží lijavec! Schovat se do Blaníku daleko, a tak se hráči uchýlili do hospody na mýtince (rozuměj klubovny). Když všichni únavou ztichli a vypadali jako němý Bobeš, o střechu bubnující kapky deště vytvořily kouzelnou atmosféru.  V tom někdo pronesl: „Jako z říše hudby!“. Nejdřív nás to nenapadlo, ale nikdo jiný to nemohl být… Na turnaji se jistě objevil Jára Cimrman.

V přiložené fotogalerii nehledejte žádný akt, ale přesto mějte oči na stopkách. Možná slavného českého rodáka na některém snímku zahlédnete.

Post Tags: