Golf Club Stará Boleslav, Borek 83, 277 14 Borek

Top
Golf Stará Boleslav / MGCSB Jamky  / Jamkové mistrovství našeho klubu zná své vítěze
Mistrovství GCSB ve hře na jamky 2020
4 Říj

Jamkové mistrovství našeho klubu zná své vítěze

Dnešním dnem se završila klání o mistra Golf Clubu Stará Boleslav ve hře na jamky 2020. I přes všechny peripetie letošní sezony jsme udrželi nepřerušenou tradici tohoto náročného turnaje od roku 2008.

Rok 2020 byl pro všechny hráčky i hráče bojující o trofej mistra klubu ve hře na jamky opravdu náročný – všelijaká omezení kvůli pandemii, oprava sprinklerů na hřišti, rozmary počasí, s tím vším se museli soutěžící vypořádat a ještě udržet nervy na uzdě, podat skvělý výkon a v duelu porazit svého soupeře. 

Mezi muži si titul nakonec odnesl Josef Weigl, a to již po šesté v historii tohoto turnaje, po výhře nad Vojtou Hodinářem 1/0. Na třetím místě se pak umístil Tomáš Čížek, který v závěrečném duelu porazil Lukáše Průšu 7/5.

Trofej v ženské kategorii ukořistila již potřetí Michaela Fabiánková, tentokrát před Terezou Hoškovou 4/3. Třetí příčka patří Kristýně Malinové, jež zvítězila nad čtvrtou Anežkou Čížkovou 5/4.

Vítězové se mohli těšit nejen z prestižního titulu mistra klubu, ale také z hodnotných skleněných trofejí, dárkových košů a poukazů na nákup zboží v golfovém obchodě golfarts.cz

Novopečené mistryni a mistrovi našeho klubu moc gratulujeme!