Golf Club Stará Boleslav, Borek 83, 277 14 Borek

Top
Golf Stará Boleslav / Turnaje  / Pohár mistrů klubů putuje na Černý Most a do Kořence
Pohár mistrů klubů ve hře na jamky 2020
18 Čvn

Pohár mistrů klubů putuje na Černý Most a do Kořence

Republikovými šampiony ve hře na jamky pro rok 2020 se stali Tomáš Vrbický (Sokrates Golf & Country Club) a Linda Beková (Golf Club Black Bridge).

Již potřinácté se na našem hřišti ve Staré Boleslavi konal celorepublikový Pohár mistrů klubů ve hře na jamky.  Tohoto prestižního turnaje se letos zúčastnilo třiatřicet klubových šampionů (dvacet mužů a třináct žen), kteří se spolu v rámci jednoho dne utkali v jamkové hře.

Loňským držitelům poháru Janu Košťálovi ani Tereze Málkové štěstí příliš nepřálo, když skončili již ve čtvrtfinále, respektive semifinále. Soubojů ve finále nedosáhli ani dva profesionálové na startovní listině Pavel Ambrož s Davidem Fárou

Do utkání o pohár v mužské kategorii se nakonec dostal zkušený Tomáš Vrbický po napínavém souboji s Petrem Horáčkem v semifinále, které se protáhlo až na 10. jamku. Jeho protivníkem se ve finále stal Tomáš Fiala, který mu však po sedmi jamkách podlehl.

Semifinále bylo dramatické i v ženské kategorii. Obhájkyně titulu Tereza Málková se statečně držela až do 11. jamky, kde podlehla úspěšnější Johaně Luňáčkové. Ta však ve finále nepřekonala Lindu Bekovou, která si tak odnáší trofej v podobě skleněné plastiky z dílny známého semilského skláře Jana Schovánka pro šampiona ve hře na jamky pro rok 2020.

Vítězům blahopřejeme a poraženým věnujeme čestné uznání.