Golf Stará Boleslav / Reprezentace  / Úspěch našich členů v Poháru Mistrů 2020
Gratulujeme reprezentantům
11 Říj

Úspěch našich členů v Poháru Mistrů 2020

Tento víkend se na hřišti Golf Clubu Konopiště konal již 16. ročník Poháru Mistrů, kde měl Golf Club Stará Boleslav svá dvě želízka v ohni.

Jsou tomu teprve tři týdny, co se konalo mistrovství GCSB ve hře na rány, z něhož přímo do síně slávy vstoupili Míša Fabiánková a vyrovnáním rekordního výsledku našeho hřiště také Tomáš Fiala. Trofeje se jim v rukou nestačily ještě ani ohřát a už se tito dva bojovníci postavili na start prestižního turnaje Pohár Mistrů 2020, jenž se dá považovat za celorepublikové vyvrcholení sezony mistrovství klubů ve hře na rány a jehož podmínkou účasti je právě získání klubového titulu.

A ani jeden z nich se mezi mistry ostatních klubů rozhodně neztratil. Pořadím v kategorii byla úspěšnější Míša Fabiánková, jež vystoupala dokonce na stupně vítězů, když dokázala výsledkem 74 / 71 porazit kromě jediné všechny své soupeřky, a obsadila tak úžasné druhé místo. Avšak i Tomáš Fiala úspěšně bojoval. Výsledek 76 / 79 na stupně vítězů sice nestačil, ale v první desítce se Tomáš umístil, konkrétně na 9. místě.

Míše i Tomášovi moc gratulujeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Kompletní výsledky a shrnutí Poháru Mistrů 2020 naleznete na webu ČGF.